Collection: Marking

These stamps provide teachers with a quick and easy solution when marking towers of books or assignments. These stamps can be used from Prep/Kindergarten all the way to the older years.
33 products
  • Completed Independently
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Your work is spooky!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • You got stuck into it!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spooktacular!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Your work put a spell on me!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Absolutely Fangtastic!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fab-boo-lous!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Boo-tiful work!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • I Can Use Capital Letters
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Your Writing is Roar-some!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • With Teacher Assistance
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wise Learning Choices
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Where is your Working?
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • We Did This Together!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Verbal Feedback Given
    Regular price
    from $14.00
    Sale price
    from $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Use a Pencil to Draw Diagrams
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Title and Date Please
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Success Criteria Achieved
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Remember your Punctuation
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Remember Finger Spaces
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Remember Capital Letters
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Poor Time Management
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Please Use a Ruler
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Please Take More Care!
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Please Glue in your Work
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peer Assessed
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mistakes help us learn
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marvellous Maths
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marked as a Class
    Regular price
    from $14.00
    Sale price
    from $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Great Research
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • I Can Use Full Stops
    Regular price
    from $14.00
    Sale price
    from $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Excellent Evidence
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beary Thoughtful Response
    Regular price
    from $16.00
    Sale price
    from $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out